jumbo

CZ EN

BBP

Kde nás můžete vidět, kde budeme prezentovat naše knihy:
14. a 15. řijna 2016
Knižní veletrh Havlíčkův Brod

Birmingham Books Publishing Ltd.

Tuto společnost jsem založil na podzim, na konci listopadu roku 2015.

Jsme nakladatelství Cross-over žánrů i začínajících autorů. A budeme vydávat knihy takové, které se líbí nám, a které dle našeho názoru osloví čtenáře. Zda pouze v malém nákladu, a nebo naopak nebudeme stíhat dělat dotisky, o tom nechť rozhodnou čtenáři.

Bohužel jsem totiž nenalezl žádné nakladatelství, které by bylo ochotno, případně schopno, publikovat rukopisy některých autorů a moje, za podmínek, které jsme potřebovali.

Vážení čtenáři, jsme zde pro vás. Jsme zde proto, aby jste vy měli možnost přečíst si i knihy, které vám některé nakladatelství z nějakého důvodu nechtěli a nebo nemohli předložit ke čtení.

Takže vážení kolegové a kolegyně, pokud budete mít třeba rukopis uschovaný doma v šuplíku a lámete si hlavu co dál s rukopisem, který jste napsali. A pokud chcete předložit své dílo ostatním.

Sestavili jsme pro vás, jakýsi návod. Zde nahoře v »Podpoře pro autory« je jakási osnova, jak postupovat, aby se váš rukopis stal knihou. A aby se dostal mezi čtenáře.

Ano, po vytisknutí budeme řešit s Vámi i autorské honoráře. Vy nebudete psát jen tak zadarmo. Vy budete psát za peníze! Nicméně, aby se toto mohlo realizovat, je třeba nejdřív vůbec dostat knihu do tisku.

Přeji Vám kolegyně a kolegové k Vaší tvorbě hodně úspěchů, jasnou mysl, dobrou inspiraci a kus potřebného štěstí.

Mimochodem, jedni z nejslavnějších a později i velmi bohatých spisovatelů byli vydavateli odmítáni. Protože se nesnažili zavděčit se všem. Jejich později slavná díla byla posouzena jako brak, nesmysl, utopie, nebo jako neprodejný autorský sen. A přesto jejich díla vyšla v milionových nákladech. Takže pište a vydání nechte na nás.

Václav Řehák
ředitel Birmingham Books Publishing Ltd.